Detail člena

NKDiamont

Předmět činnosti

Zprostředkování investičních příležitostí a realitních obchodů

Firemní profil

Jsme společnost, která dokáže být zahraničním investorům spolehlivým partnerem při zajištění koupě a prodeje rezidenčních a komerčních nemovitostí s maximalizací zisků. Poskytujeme nadstandardní servis na míru každému klientovi a individuální přístup k jeho finančním zájmům, včetně právní asistence při jakkoli náročných případech.

Naše služby zahrnují: provedení zahraničního klienta komfortně a na úrovni celým procesem investice v ČR, hájení jeho zájmů v průběhu celého obchodu pro jistotu a klid, kompletní vizuální prezentace projektu, výpočet investičního záměru, prověření legitimnosti prodávajícího a u nemovitostí revize a pasportace, poradenství při due diligence, kontrola bezdlužnosti projektu, právní asistence a nastavení smluv, překlady dokumentace se soudním razítkem, pomoc při zakládání a správě podnikání, doporučení a vyhledání společností k vedení účetnictví, poprodejní servis na míru. Pro investory, hledající developerské projekty a možnosti výstavby, asistujeme při vyhledání vhodných stavebních společností. Pro investora, který kupuje nemovitost za účelem pronájmu, vyhledáme vhodného partnera ke správě nemovitosti.

Společnost NKDiamont, s.r.o., se specializuje na prodej investičních příležitostí a pod brandem Remax Expert také působí na českém realitním trhu.

Webové stránky

www.remax-expert.cz